Internetsko savjetovanje o nacrtu Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Grada Gospića

SAVJETOVANJE S JAVNOŠĆU O NACRTU PRIJEDLOGA ODLUKE

O NAČINU PRUŽANJA JAVNE USLUGE SAKUPLJANJA KOMUNALNOG OTPADA NA PODRUČJU GRADA GOSPIĆA

Na temelju članka 11. Zakona o pravu na pristup informacijama (NN broj 25/13, 85/15), Grad Gospić započinje postupak Savjetovanja sa zainteresiranom javnošću o nacrtu Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Grada Gospića“ (u daljnjem tekstu: Odluka).

Savjetovanje traje od 28. prosinca 2021. godine do 28. siječnja 2022. godine, do 12.00 sati.

Pozivamo sve zainteresirane da svoje primjedbe, komentare i prijedloge na predloženi nacrt Odluke, dostave na OBRASCU za savjetovanje s javnošću kojeg možete preuzeti ispod ovog poziva, na e-mail adresu: grad.gospic@gospic.hr

Cilj provođenja savjetovanja s javnošću je upoznavanje javnosti s nacrtom Odluke te prikupljanje mišljenja, primjedbi i prijedloga, kao i eventualno prihvaćanje zakonitih i stručno utemeljenih mišljenja, primjedbi i prijedloga.

Po završetku savjetovanja, svi pristigli prijedlozi, komentari i primjedbe biti će javno dostupni na mrežnoj stranici Grada Gospića. Ukoliko ne želite da Vaš prijedlog, komentar ili primjedba bude javno objavljen, molimo Vas da to jasno istaknete pri dostavi obrasca.

Nacrt prijedloga odluke, koji je objavljen na mrežnim stranicama Grada, predstavlja radni materijal pa je kao takav podložan ispravcima, izmjenama i dopunama te se ne može smatrati konačnim, u cijelosti dovršenim prijedlogom Proračuna.

Po provedenom savjetovanju izradit će se Izvješće o provedenom savjetovanju.

Odluka-o-nacinu-pruzanja-javne-usluge-sakupljanja-komunalnog-otpada-na-podrucju-Grada-Gospic-NACRT-ODLUKE (1)

OBRAZAC-sudjelovanje-u-e-savjetovanju