KOMUNALAC GOSPIĆ d.o.o.

Komunalac Gospić d.o.o. pokrenuo je postupak Nabave radova na energetskoj obnovi višestambene zgrade na adresi Vile Velebita 1,3,5, Kaniška 12,14,16,18, Bana Ivana Karlovića 11, te ovim putem pozivamo sve zainteresirane gospodarske subjekte da se jave na navedeni natječaj.
Dokumentacija za nadmetanje sa svim njenim prilozima dostupna je u prilogu ovog Poziva te na internet stranici www.strukturnifondovi.hr .
Osobe ovlaštene za komunikaciju s ponuditeljima su:

Ponude je potrebno dostaviti najkasnije do 22.02.2018. godine do 12:00 sati.

PDF  Dokumentacija o nabavi - Uglovnica  PREUZMI DOKUMENT
 PDF  Obavijest o nabavi - Uglovnica  PREUZMI DOKUMENT
 EXL  Obrazac 1. Ponudbeni list  PREUZMI DOKUMENT
 WD  Obrazac 2. Izjava o financijskoj sposobnosti  PREUZMI DOKUMENT
 WD  Obrazac 3. Popis ugovora o izvršenim radovima  PREUZMI DOKUMENT
 WD  Obrazac 4. Izjava o solidarnoj odgovornosti zajedničkih ponuditelja  PREUZMI DOKUMENT
 EXL  Obrazac 5. Troškovnik  PREUZMI DOKUMENT

Usluga Gospić | Grad Gospić | Ličko Senjska Županija

Copyright © 2014. All Rights Reserved.