KOMUNALAC GOSPIĆ d.o.o.

Komunalac Gospić d.o.o. pokrenuo je postupak Nabave radova na energetskoj obnovi višestambene zgrade na adresi Ulica 118. brigade Hrvatske vojske 1, te ovim putem pozivamo sve zainteresirane gospodarske subjekte da se jave na navedeni natječaj.
Dokumentacija za nadmetanje sa svim njenim prilozima dostupna je u prilogu ovog Poziva te na internet stranici www.strukturnifondovi.hr .
Osobe ovlaštene za komunikaciju s ponuditeljima su:

Ponude je potrebno dostaviti najkasnije do 22.02.2018. godine do 12:00 sati.

PDF   Dokumentacija o nabavi - Čardak  PREUZMI DOKUMENT
PDF  Obavijest o nabavi - Čardak  PREUZMI DOKUMENT
 EXL  Obrazac 1. Ponudbeni list  PREUZMI DOKUMENT
WD  Obrazac 2. Izjava o financijskoj sposobnosti  PREUZMI DOKUMENT
 WD  Obrazac 3. Popis ugovora o izvršenim radovima  PREUZMI DOKUMENT
 WD  Obrazac 4. Izjava o solidarnoj odgovornosti zajedničkih ponuditelja  PREUZMI DOKUMENT
 EXL  Obrazac 5. Troškovnik  PREUZMI DOKUMENT

Usluga Gospić | Grad Gospić | Ličko Senjska Županija

Copyright © 2014. All Rights Reserved.